טור אילת הבינלאומי 16-17.12.2022

העיר אילת, תאגיד התיירות אילת, גראן פונדו ישראל, איגוד האופניים הישראלי, משרד התרבות והספורט, משרד התיירות, משרד נגב-גליל שמחים להזמין אתכם/ן לסוף שבוע מאתגר של רכיבות כביש בעיר אילת, כביש הערבה והרי אילת.

טור אילת הוא מרוץ בעל שני שלבים: פרולוג קצר ומהיר ביום שישי, 16.12.2022, ומרוץ כביש במסלול מעגלי ארוך – גראן פונדו אילת בשבת, 17.12.2022.

אילת

העיר אילת מארחת את אירוע האופניים טור אילת הבינלאומי זו השנה השנייה, ומהווה מקום מושלם לאירוח אירועי ספורט בינלאומיים, בשל התשתיות הקיימות בה, מזג האוויר הנוח בחורף ואוכלוסיית העיר, הצמאה לאירועים מזוג זה. אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל, נושקת לחופי הים האדום, אותו היא חולקת עם שלוש מדינות נוספות: ירדן, מצרים וערב הסעודית. העיר נחשבת לבירת הנופש של ישראל, ומהווה מעבר גבול למדינות השכנות.
אילת מציעה מגוון רחב של אפשרויות, אטרקציות ופעילויות, והיא מתאימה לסוגי חופשה שונים ומגוונים. חופי הים האדום הם היפים בישראל ומציעים שפע של ספורט ימי ואתגרים שונים ומתחת לפני הים מסתתרת ממלכה תת ימית עשירה עם שלל דגים, אלמוגים ויצורים צבעוניים, המושכים מבקרים מכל העולם להגיע ולטבול במי הים האדום.
חיי הלילה של העיר נחשבים לתוססים במיוחד במהלך כל השנה, ובמיוחד, בעיר אילת מתקיימים מגוון אירועים ופסטיבלים. מבחר המלונות באילת הוא רחב, ותיירים רבים מגיעים מדי חודש להתפנק בשורת מלונות היוקרה בעיר. מזג האוויר באילת הוא קיצי ושמשי, גם בימי החורף.

גראן פונדו ישראל

גראן פונדו ישראל, החברה המארגנת את האירוע, הביאה לישראל את בשורת אירועי רכיבת הכביש – הגראן פונדו בשנת 2012, שבה נערך אירוע גראן פונדו גלבוע – חרמון. מאז ועד היום הפיקה החברה עשרות אירועי גראן פונדו בינלאומיים, ביניהם: גראן פונדו גלבוע – חרמון, גראן פונדו מכתשים, גראן פונדו ים המלח, טור ערד, טור וגראן פונדו ערבה, מרוצי נשים בינלאומיים UCI וכמובן ספינת הדגל – טור וגראן פונדו אילת הבינלאומיים, הנערכים זו השנה השנייה והכוונה להופכם לאירוע דגל על המפה של אירועי האופניים הבינלאומיים.

הרשמו עוד היום

היום(s)

:

שעה(s)

:

דקה(s)

:

השני(s)

דילוג לתוכן